Serwis przez 8 lat prowadził pedagog liceum - Marek Podgórski
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Archiwum 2004/2005

Olimpiada języka angielskiego
     Do 20 września chętni do wzięcia udziału w "Olimpiadzie j. angielskiego" proszeni są o zgłaszanie się do nauczycieli języka, bądź bezpośrednio do pani prof. Agnieszki Frukacz.
Olimpiada odbędzie się w tym roku wyjątkowo wcześnie - już 25 października, a nie tak, jak to bywało w poprzednich latach - w grudniu.
Powodzenia.

newsa przygotował: prof. Grzegorz Bojanek[pokaż komentarze(0)]

9.09.2004r

ARSENAŁ PAMIĘCI oraz MŁODZIEŻOWA WSZECHNICA PRAW OBYWAT.
     XXIX Liceum Ogólnokształcące im . hm Janka Bytnara "Rudego " w Łodzi oraz 44 Łódzka Drużyna Harcerska " Człapy " Hufca ZHP Łódź - Śródmieście zapraszają uczniów naszej szkoły do udziału w kolejnej edycji Arsenału Pamięci .
Celem konkursu jest zebranie jak największej liczby informacji o czasach wojny i losach ludzi w nią uwikłanych . Pracę konkursową wykonuje się w domu a mogą nią być : więcej

V EDYCJA MŁODZIEŻOWEJ WSZECHNICY PRAW OBYWATELSKICH
Fundacja im . Stefana Batorego oraz Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Częstochowie zapraszają uczniów klas drugich do udziału w V edycji Młodzieżowej Wszechnicy Praw Obywatelskich.
Jest to cykl wykładów i warsztatów pozwalających uczestnikom na zapoznanie się z prawami człowieka i obywatela oraz zasadami ich ochrony i przestrzegania . Wszystkie zajęcia prowadzą osoby znające daną problematykę z praktyki zawodowej ( o sądzie opowiada sędzia , o prokuraturze - prokurator ) . więcej

newsa przygotował: prof. Patryk Frendowski[pokaż komentarze(0)]

9.09.2004r.

Co tam "na blogach" słychać.....
     "Mam bardzo fajną fizyczkę! W ciągu 45 minut użyła słowa PRAWDA 111 razy! Obstawialiśmy w klasie czy dobrnie do 120, ale zabrzmiał dzwonek i brutalnie nam przerwano :P Cała klasa płakała ze śmiechu (nie, żebyśmy byli złośliwi, ale..;P ), a babeczka jakoś się nie zorientowała."

newsa przygotował (bez swojej wiedzy) uczeń Traugutta :D[pokaż komentarze(37)]

8.09.2004r.

Rajd Traubeana
     Rozpoczynamy przygotowania do corocznej imprezy jaką jest "Rajd Traubeana". Już w czasie wakacji zagłaszały się do mnie osoby, chętne do prowadzenia pierwszaków. Ze względu na duże zainteresowanie - postanowiłem ogłosić w tym roku konkurs na przewodników (w skrócie - będzie polegał na opracowaniu minimum trzech różnych tras przejścia oraz zabaw i konkursów przeprowadzonych na trasie rajdu). Zainteresowani proszeni są o zgłaszanie się do mnie po regulamin konkursu. Ostatecznego wyboru dokona jury w składzie: prof. Puchalska, prof. Kordiaka oraz ja. Poszukujemy również chętnych do przygotowania zakończenia rajdu (zabaw i konkursów, które odbędą się "na miejscu").

[pokaż komentarze(11)]

8.09.2004r.Newsy ... [1] [2] [3] ... [21] [22] [23]